HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulan HARFSAN, Paslanmaz krom kutu harf üretiminde kalite ile birlikte anılan bir İmalatcı haline gelmiştir. 600 m²‘lik alana sahip atölyesinde faaliyetine devam eden HARFSAN Paslanmaz Krom Kutu Harf, Sarı Krom Harf, Parlak Krom Harf, Flotalı Krom Harf, Flotalı ve Ledli Krom Harf, Satineli Krom Harf, Pleksi Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Alüminyum Oyma Tabela üretiminde imalat yapmaktadır.

 

Gelişen teknolojinin takibi için Ar-Ge araştırmalarının öneminin bilincinde olan Harfsan, imalatta son teknolojiyi kullanmaktadır.

 

Harfsan, Türk Patent Enstitüsü’nden marka tescilini alarak markalaşmıştır. Kaliteyi amaç değil, prensip haline getiren firmamız, bu amaçla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Harfsan, sizleri krom harf sektöründe, size sizi en iyi temsil edilecek tabelayı yapma iddası ile çıktığı yolda sektörünün dev firmalarına tabela yapmanın gururunu yaşamaktayız. Bizi bu noktaya getiren her işe aynı kaliteyi taşıma anlayışımız yıllardır devam ettiriyoruz.

 

Türkiye genelinde bir çok il ve ilçelerine hizmet veren firmamız, Krom Harf sektörün vazgeçilmez markalarından biri olmayı hedeflemektedir. Geçmişten gelen deneyimi günümüz teknolojisiyle birleştirerek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA